Yaşam

Hala Zirvede: Kızılcık Şerbeti Rekorlarda Kendi Rekorunu Kırdı!

Dün akşam yayınlanan Kızılcık Şerbeti bölümü reytinglerde birinci sırada yer alırken, dizinin yüksek reytingleri de kendi reyting rekorunu kırdı.

Yoğun geçen ilk sezonun ardından ikinci sezonuyla heyecanı hiç eksiltmeden açılan Kızılcık Şerbeti başarısını sürdürmeye devam ediyor.

Doğa ile Fatih’in ayrılığı, Ömer’in hastalığı ve Nursema ile Umut arasındaki gerginlik Kızılcık Şerbeti izleyicilerini adeta zıplattı ve dizinin başarısı reytinglere de sıçradı.

Cuma akşamları en büyük rakibi Yalı Çapkını ile çekişmeli reyting savaşı yapan Kızılcık Şerbeti, geçtiğimiz hafta Yalı Çapkını’nı açık ara geride bırakarak dün akşam yayınlanan bölümüyle farkı ikiye katladı.

Heyecan dolu yeni bölümüyle izleyici karşısına çıkan Kızılcık Şerbeti, toplam 9,68 reyting ve 26,78 izlenme payıyla kendi reyting rekorunu kırarak üç kategoride birinci oldu.

Kızılcık Şerbeti AB’de 11,28, ABC’de ise 12,11 puan aldı.

Reytinglerdeki başarısının yanı sıra sosyal medyada da gündem olan dizi #KızılcıkŞerbeti hashtag’iyle 6 saat, #Kıvılcım hashtag’iyle 8 saat 30 dakika boyunca trendlerde kaldı.

beyagac-ajans.xyz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu