Haber

Hadise hastaneye kaldırıldı mı? Hadise hasta mı, hastalığı ne?

Yoğun iş temposuna dayanamayan başarılı müzisyen etkinlik hastaneye kaldırıldı. Hadise’nin hastaneye kaldırılıp kaldırılmadığı ve Hadise’nin hasta olup olmadığı, hastalığının ne olduğu merak ediliyor. Hadise hastaneye kaldırıldı mı ve Hadise’nin hasta olup olmadığı, rahatsızlığının ne olduğu soruları gündeme geliyor. Hadise hastaneye kaldırıldı mı? Hadise hasta mı, hastalığı ne? Detaylar burada…

HADİSE HASTANEYE KALDIRILDI?

Yoğun iş temposuna dayanamayan başarılı müzisyen Hadise hastaneye kaldırıldı. Apar topar hastaneye kaldırılan Hadise, “İstanbul’da harika bir konser verdim. Gece yattıktan sonra sabah kalktığımda boynum tutulmuştu ve midem bulanıyordu. Serum içtim ve doktorum müdahale etti. .”

HADİSE HASTALIĞI NEDİR?

Medyatava’da yer alan habere göre, arka arkaya konserler veren Hadise, Kıbrıs’ta sahneye çıkmaya hazırlanırken rahatsızlandı. Hastaneye kaldırılan Hadise yaptığı açıklamada, “İstanbul’da harika bir konser verdim. Gece yattıktan sonra sabah kalktığımda boynum tutulmuştu ve kendimi hasta hissettim. Serum yaptırdım ve doktorum da müdahale etti. Kıbrıs’a geldiğimde serum tedavisine devam ettim. Sayenizde ayaktayım ve yanınızdayım.” sözlerini kullandı.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu